NERŪDIJANČIO PLIENO PAPUOŠALAI

NERŪDIJANČIO PLIENO PAPUOŠALAI

NERŪDIJANČIO PLIENO PAPUOŠALAI

Šiais laikais nerūdijančio plieno papuošalais puošiasi daugybė damų. Tačiau, ar žinote kodėl nerūdijančio plieno papuošalai tokie populiarūs? Pasikalbėkime apie nerūdijančio plieno papuošalų privalumus.

 

Jokio patamsėjimo

Nerūdijančio plieno pavadinimas nurodo, kad papuošalas pagamintas iš nerūdijančios medžiagos, tai reiškia, kad būtų papuošalai nesurydys. Nerūdijančio plieno papuošalai atsparūs korozijai, tai reiškia, kad papuošalai nepajuoduos, neliks tamsių dėmių ant jūsų kūno (pvz. neliks tamsaus rato aplink jūsų pirštą po žiedo dėvėjimo).

 

Nerūdijančio plieno papuošalai

Aukso alternatyva

Nerūdijančio plienas gali būti pigesnė aukso alternatyva. Moterys turinčios šiltą kūno spalvos tipą gražiausiai atrodo pasidabinusios auksinės spalvos papuošalais, tačiau ne visos galime pasipuošti brangiaisiais metalais, tada į pagalbą ateina nerūdijančio plieno papuošalai!

 Nerūdijančio plieno papuošalai Qetesh Art

Tvirtas ir patikimas

Nerūdijančio plieno papuošalai dažniausiai pasižymi labai patikima ir tvirta struktūra, todėl papuošalai bus tvirtesni, apsaugoti nuo įtrūkimų, pertrūkimų ir t.t. Nerūdijantis plienas taip pat puikiai tinka žmonėms turintiems jautrią odą, kadangi jis nesukelia alergijų.

 Qetesh Art Nerūdijančio Plieno Papuošalai

Gera kaina

Nerūdijančio plieno papuošalai dažniausiai atrodo labai prabangiai, yra derinami su natūraliais akmenėliais, cirkoniu, moisanitu. Elegantiškus nerūdijančio plieno papuošalus galima įsigyti už draugiškas kainas

 

QETESH ART

Qetesh Art taip pat turi visą nerūdijančio plieno papuošalų kolekciją: nerūdijančio plieno pakabukai, kaklo papuošalai, apyrankės, auskarai. Elegantiški ir originalūs papuošalai mėgstančioms puoštis. Kviečiu užsukti ir išsirinkti!

 Qetesh Art nerūdijančio plieno papuošalai

 

Būkite gražios ir laimingos!

- Qetesh Art -