QETESH ART

Product image

SUSIPAŽINKIME!


Sveiki, ačiū, kad užsukote į „Qetesh Art“ svetainę-parduotuvę. "Qetesh Art" pagrindinis tikslas džiuginti, skleisti meilę, gėrį, grožį bei padėti moterims atskleisi savyje esančią Deivę. Kiekviena moteris unikali, ypatinga ir verta meilės, laimės ir visokeriopos gerovės.

Šiek tiek apie mane, aš vardu Odeta. Nuo vaikystės turėjau meninę gyslelę ir dievinau kūrybą. Man visada patikdavo fantastika, mistika, magija: elfai, burtai, magiški, nepažinti pasauliai, Dievai ir Deivės, išraiškingi charakteriai, nuostabios savybės ir didingi jų darbai.

Kodėl būtent “Qetesh“? Qetesh (Qedesh, Kadesh, Qetesh, Qudshu) iš pradžių buvo Semitų dievybė, kurios garbinimas atkeliavo į Egiptą Naujosios Karalystės laikais. Ji buvo gamtos, vaisingumo, kūrybos, grožio, seksualumo, šventos ekstazės ir malonumų deivė. Qetesh deivės epitetai yra „Dangaus žvaigždžių ponia“, „Ra akis, be jai lygių“, „Ptah mylimoji“.

Kiekviena moteris verta būti laiminga, graži, lepinama Deive. Visais laikais Dievai ir Deivės pasižymėjo ypatingomis charakterio savybėmis. Garbinti Dievus, lygiuotis ar siekti įgyti, atskleisti panašias savybes padeda augti, tobulėti bei įsikvėpti gyventi pilnavertį ir laimingą gyvenimą!

ĮKVĖPIMAS

Kūryba neatsiejama nuo įkvėpimo, ir mano atveju, įkvėpimas neatsiejamas nuo kūrybos. Tačiau kas įkvepia žmogų? Filosofuoti būtų galima valandų valandas, kol galiausiai prieitume išvados, kad yra bendri įkvėpimo šaltiniai, situacijos, bet tuo pačiu metu kiekvieną žmogų jie įkvepia visiškai skirtingai. Pavyzdžiui: ankstyvą rytą ant žolės tviskantys rasos lašeliai, jie gali įkvėpti pamąstyti apie gamtos dėsnių ir ciklų harmoniją, ramybę, mūsų Žemės grožį, gamtos stebuklus, taip pat gali sukelti ir sielvartą, gailestį. Kiekvienas žmogus tuos pačius dalykus, situacijas mato per savo suvokimo, emocinio intelekto, momentinio jausmo prizmę, todėl tie patys rasos lašeliai, priklausomai nuo mūsų nuotaikos, pastarųjų gyvenimo įvykių, pasaulėžiūros sukelia skirtingas emocijas, asociacijas, įkvėpimą. Kas dažniausiai įkvepia mane? Turbūt pirma mintis, kuri šauna į galvą, tai – GAMTA. Juk gamta tai neišsemiamas grožio ir įkvėpimo šaltinis: saulėtekiai, saulėlydžiai, debesys, audros, žaibai, metų laikai, karštis, šaltis, sniegas, snaigės, žydinčios gėlės, augalėliai, upės, ežerai, šaltinėliai, kriokliai ir t.t.

Taip pat mane dažnai įkvepia muzika, kvapai, dvasinės, harmoningos knygos, meditacija, žmonės.

Product image
Product image

MOTYVACIJA

Kodėl nusprendžiau atidaryti internetinę parduotuvę? Visų pirma norėčiau pasidalinti su Jumis savo pamąstymais. Idėją atidaryti internetinę svetainę-parduotuvę brandinau kelis metus, pagrindinis mano tikslas pasidalinti su žmonėmis grožiu, meile, gėriu ir harmoniją. Man visada patikdavo meniški rankdarbiai, dovanų pakavimas, dovanos, jų dovanojimas. Labai mėgstu stebinti, džiuginti žmones ir dovanoti jiems tik geras emocijas. Mane motyvuoja galimybė padovanoti žmonėms gėrį, džiaugsmą, todėl pakuodama kiekvieno kliento siuntą tai darau su meile, įkvėpimu ir mintyse palinkiu tam žmogui laimės, juk norisi išsiųsti ne tik gražų gaminį, o taip pat ir šilumą, gėrį ir meilę.

PRODUKTAI

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje galite rasti ypatingų aromaterapinių sojų vaško žvakių, originalių papuošalų ir spalvingų paveikslų. Visos prekės rankų darbo, pagamintos su meile ir rūpesčiu. Kaip jau minėjau, kūrybai labai svarbus įkvėpimas, tačiau kokybei labai svarbi praktika, žinios bei gamybos medžiagos. Tam, kad Jus pasiektų tikrai aukštos kokybės gaminiai, mokausi, dalyvauju praktiniuose žvakių, papuošalų gaminimo užsiėmimuose, žiūriu paskaitas, skaitau straipsnius, tobulėju ir lavinu sugebėjimus.

Man labai svarbu užtikrinti, kad Jus pasiektų tik aukščiausios kokybės prekės, todėl labai atidžiai renkuosi gamybos medžiagas: vašką, aliejų žvakėms, karoliukus, užsegimus papuošalams, dažus paveikslams. Juk tobulėjimui nėra ribų, todėl, jeigu turite pastebėjimų, patarimų, nusiskundimų, idėjų kaip būtų galima dar pagerinti kokybę, prašau parašykite man el. paštu (qeteshart@gmail.com) ir pasidalinkite savo pastebėjimais. Labai vertinu Jūsų pamąstymus ir atvirumą. Ačiū! ♥

Product image
Product image

VIZIJA

Svajoju, kad išauš diena, kai galėsiu drąsiai pasakyti, kad mano vienintelis darbas ir pagrindinė veikla -  KŪRYBA. Labai norėčiau tobulėti ir išvystyti šią internetinę parduotuvę. Norėčiau tiesiog kurti su dalintis su Jumis kūrybos vaisiais.

Dažnai šią svetainę vadinu internetine parduotuve ir per brūkšnelį – internetine svetaine, kadangi ateityje turiu idėją svetainėje įterpti asmeninio dienoraščio skyrelį, kuriame aš dalinsiuosi savo idėjomis, pamąstymais, įkvėpimu, istorijomis, eilėmis, įvairia kūryba.

AČIŪ JUMS!

Taip pat norėčiau padėkoti Jums. Ačiū, kad užsukote į šią el. parduotuvę-svetainę, ačiū, kad perskaitėte šiuos žodžius, ačiū, kad įsigijote mano rankų darbo gaminių. Ačiū Jums už palaikymą, motyvaciją, idėjas. AČIŪ JUMS, būkite laimingi!

Product image