QETESH ART

Product image

QETESH ART

Qetesh Art tiki, kad grožis ir harmonija suteikia įkvėpimo bei keičia gyvenimus. Mūsų kelionė prasidėjo nuo aistros sukurti unikalius ir prasmingus produktus, kurie atneštų džiaugsmą.

Nuostabūs gėlių kvapai, spindintys papuošalai, prabangios dėžutės, pakyli nuotaika turėtų puošti ir praturtinti kiekvienos moters gyvenimą.

Kai mūsų kūriniai pateko į klienčių rankas bei pasiekė jų širdis, gimė mūsų prekinis ženklas „Qetesh Art“.

ĮKVĖPIMAS

Pasakiškas gamtos grožis kiekvieną dieną suteikia įkvėpimo kurti ir dalintis grožiu ir harmonija.

Įkvėpimo semiamės iš ryškių, spalvingų, kvepiančių gėlių, dangaus žydrumos, vandens skaidrumo, gyvastimi pulsuojančių žalių lapų, užburiančio, prietemoje mirgančio, žvakių šviesos šokio, natūralių kristalų spalvų tviskėjimo.

Mūsų kūriniai - tai darnus gamtos elementų ir kruopštaus meistriškumo derinys, sužadinantis prabangos, gyvybės ir eleancijos pojūtį kiekvieną dieną. 

Product image
Product image

VERTYBĖS

"Qetesh Art" svarbiausia meilė, atsidavimas, kūryba, kokybė, elegancija, prabanga, vidinė ir išorinė harmonija.

Mes tikinime, kad kiekviena moteris Deivė, tik tam, kad atskleisti geriausias Deivės savybes, reikia ją apsupti grožiu, harmonija ir meile.

Mūsų rankų darbo gaminiai atspindi mūsų atsidavimą ir norą prisidėti prie jūsų grožio, žydėjimo ir gerovės. 

PRODUKTAI

"Qetesh Art" siūlo išskirtinę, grožiu, elegancija ir prabanga pulsuojančių, produktų kolekciją.

Mūsų asortimente rasite rankų darbo aromaterapines sojų vaško žvakes, žvakes dekoruotas kristalais ir akmenėliais, deimantines žvakes, žvakes su paslėptu papuošalu viduje, žvakes papuoštas žėručiais ir gėlėmis. Kiekviena žvakė pagamina kūrybą mylinčiomis rankomis, kad sukurtų jaukią, harmoningą atmosferą ir maloniai nustebintų. "Qetesh Art" žvakės - puiki dovana ir proga palepinti save.

Mūsų produktų asortimente taip pat rasite unikalių rankų darbo papuošalų bei nerūdijančio plieno papuošalų pasirinkimą: apyrankes, auskarus, pakabukus, karolius, vėrinius dekoruotus austriško stiklo karoliukais, perlais, natūralių akmenėlių karoliukais, AAA klasės cirkonio akmenėliais. Kiekvienas kūrinys, spalvos, detalės, formos parinktos ir suderintos taip, kad išryškintų jūsų žavesį ir suteiktų elegancijos pojūtį.

Ieškantiems paslapties, siūlome rankų darbo talismanus, amuletus bei magiškas dėžutes perpildytas teigiamos energijos. Šie energetiniai lobiai tarnauja kaip asmeniniai globėjai, nešantys apsaugą, sėkmę bei padedantys atsipalaiduoti, harmonizuotis. 

"Qetesh Art" taip pat rasite pasakiškų dėžučių asortimentą. Medinės dėžutės, dėžutės dekoruotos gėlių motyvais, elegantiškais ornamentais, spindinčiais kristalais. Originalios, unikalios vienetinės rankų darbo dėžutės jūsų namų jaukumui ir prabangiam, komfortiškam daiktų laikymui. 

Product image
Product image

VIZIJA

"Qetesh Art" vizija - tapti ir būti grožio, grakštumo, estetikos, elegancijos ir pozityvumo šaltiniu savo nuostabioms klientėms. Stengsimės sukurti nepamirštamą, įtraukiančią patirtį, kuri pranoktų jūsų lūkesčius. Pradedant nuo produktų kūrimo, užbaigiant pakavimu ir asmeniškai jums skirtos dovanėlės parinkimu, mums svarbi jūsų patirtis ir įspūdžiai.

Siekiame kurti ir puoselėti elegancijos, harmonijos ir prabangos pojūtį visuose mūsų prekinio ženklo aspektuose - nuo rankų darbo kūrinių iki išskirtinio dėmesio klientams. 

AČIŪ JUMS!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie priėmė "Qetesh Art" meną ir praturtino mūsų gaminiais savo gyvenimą. Jūsų pasitikėjimas ir parama įkvepia mus nuolat tobulėti, įsikvėpti, kurti naujoves ir stebuklingus produktus, kurie jūsų pasauliui atneš džiaugsmo ir grožio.

Kviečiame ir toliau būti drauge, mėgautis mūsų produktais, pasinerti į išskirtinius pojūčius ir nepamirštamą patirtį!

Product image